kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu

Firma: ELMAX-HURT Żywicki Sp. J. miejsce pracy: Tychy

Firma ELMAX z siedzibą w Tychach istnieje na rynku nieprzerwanie od 1986 roku prowadząc szerokie usługi skupione wokół branży elektrycznej. Główną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów elektrycznych. Prowadzimy również profesjonalny salon oświetlenia technicznego i dekoracyjnego, zajmujemy się także instalacjami elektrycznymi, alarmowymi i teletechnicznymi, klimatyzacją obiektów, prefabrykacją rozdzielni elektrycznych i fotowoltaiką.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • Tworzenie, prowadzenie i monitoring kampanii reklamowych: tradycyjnych i internetowych
  • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych firmy
  • Wdrażanie i nadzór nad realizacją projektów, reklam, promocji i newsletterów
  • Organizacja szkoleń, targów i wydarzeń firmowych
  • Przygotowywanie prezentacji firmowych i materiałów promocyjnych
  • Administrowanie stronami internetowymi
  • Administrowanie i rozwój social media
  • Redagowanie i umieszczenie ogłoszeń firmowych
  • Prowadzenie kroniki firmy
  • Współpraca z działem handlowym
  • Dbanie o dobry i aktualny wizerunek firmy
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi stron internetowych w systemie WordPress
  • Mile widziana obsługa programu Corel Draw i/lub Adobe Photoshop
  • Odważne i nietuzinkowe myślenie, kreatywność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę i zespół służący pomocą
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych umiejętności (budżet na szkolenia)
    podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej