kandydatów

Etat Technik Obiektu / Pracownik Techniczny

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tychy

Technik Obiektu / Pracownik Techniczny
Miejsce pracy: Tychy

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Oferujemy:
  • Pracę na obiekcie, gdzie firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Zadania:
  • Bieżąca obsługa techniczna obiektu – centrum dystrybucyjne,
  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych,
  • Konserwacja planowa i codzienne kontrole instalacji obiektowych oraz pomieszczeń technicznych,
  • Pozostawanie w gotowości i szybkie reagowanie na występujące usterki oraz awarie na obiekcie,
  • Wykonywanie prac naprawczych i montażowych.
  • Współpracy z zespołem, oraz wypełniania poleceń przełożonych,
  • Dbanie o powierzone mienie firmy.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie techniczne i doświadczenie zawodowe w utrzymaniu obiektów,
  • Znajomość instalacji i systemów budynkowych,
  • Znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność,
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dyspozycyjności, Samodyscypliny, zaangażowania
  • Gotowości do rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.