kandydatów

Etat Kierownik Restauracji Pracowniczej

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bieruń

Kierownik Restauracji Pracowniczej
Miejsce pracy: Bieruń

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego,

  Bieruń

Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia (podstawa, dodatek funkcyjny, system premiowy)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ub. grupowego, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Niezbędne narzędzia, dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie Naszego zespołu
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Profesjonalne szkolenia
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomość zagadnień HACCP, oraz prawa pracy
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Umiejętności liderskich w zakresie zarządzania ludźmi
  • Dobrej organizacja pracy
  • Silnej motywacji wewnętrznej i nastawienia na realizację celów
Zadania:
  • Zarządzanie pracą podległego Zespołu; kontrola czasu pracy, rekrutacja
  • Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą Klienta
  • Kontrola i zarządzanie kosztami obiektu, prowadzenie rozliczeń, kontrola dostaw i stanów magazynowych
  • Aktywne dążenie do podniesienia rentowności kontraktu
  • Raportowanie wyników do przełożonych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem