kandydatów

Etat Referent ds. Księgowości

Firma: AMS Metal Sp. z o.o. miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Ogłoszenie numer: 5537516, z dnia 2021-09-06

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 23 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko

Referent ds. Księgowości

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • Analiza obrotów i sald na kontach rozrachunkowych z kontrahentami, weryfikowanie i monitorowanie rozrachunków,
  • Wprowadzanie i rozliczanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie odpisów amortyzacyjnych,
  • Księgowanie i rozliczanie umów leasingowych, w tym umów dotyczących leasingu samochodów osobowych,
  • Współudział w sporządzaniu sprawozdań statystycznych GUS,
  • Kontrola prawidłowego obiegu dokumentów księgowych,
  • Aktywna współpraca z innymi działami i służbami spółki oraz kontrahentami.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie preferowane wyższe,
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Dobra znajomość programów MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Symfonia,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wsparcie przy wdrożeniu się w obowiązki,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Dofinansowanie do posiłków.