kandydatów

Etat Specjalista ds. ekonomiczno - finansowych

Firma: AMS Metal Sp. z o.o. miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. ekonomiczno - finansowych
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Twój zakres obowiązków:
  • Kompleksowe procesowanie i obsługa transakcji finansowych, takich jak: kredyty, leasingi, transakcje FX oraz SWAPy towarowe (metale) i inne.
  • Weryfikacja umów i dokumentacji dotyczącej finansowania, rachunków bankowych, transakcji walutowych, instrumentów finansowych i innych umów firmy.
  • Kompleksowe procesowanie polis ubezpieczeniowych firmy: majątkowych, komunikacyjnych i innych oraz prowadzenie związanej z tym dokumentacji.
  • Zawieranie i rozliczanie odpowiednich instrumentów finansowych, w celu zabezpieczania różnych rodzajów ryzyka.
  • Obsługa ubezpieczeń należności.
  • Prowadzenie monitoringu płatności i ewentualnej windykacji należności.
  • Współpraca z podmiotami finansowymi, kancelariami prawnymi, kontrahentami i innymi podmiotami w ramach zleconych prac.
  • Prowadzenie dokumentacji Spółki: zarządzenia i uchwały Zarządu, protokoły i uchwały Zgromadzenia Wspólników.
  • Sporządzanie analiz, raportów oraz innych zadań na potrzeby spółki.
  • Współpraca z innymi działami spółki.
  • Samodzielne prowadzenie powierzonych zadań i szukanie efektywnych rozwiązań.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: preferowane ekonomiczne.
  • Doświadczenie w pracy o podobnych charakterze: min. 3 lata.
  • Ogólna wiedza z zakresu: ekonomii i finansów przedsiębiorstw oraz związanych z tym przepisów.
  • Samodzielność w realizacji zadań.
  • Skrupulatność i dociekliwość.
  • Dobra znajomość programu Word i Excel.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
Nasza oferta:

Dołącz do nas i korzystaj z atutów, jakie niesie ze sobą AMS Metal jako firma. Skupiamy się na przyszłości. Dlatego promujemy Twoje umiejętności i oferujemy Ci między innymi bezpieczne perspektywy i atrakcyjne benefity:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i stabilnej sytuacji finansowej.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin.
  • Regularność i terminowość wypłat.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 w siedzibie firmy.
  • Solidne wsparcie we wdrożenie się w obowiązki.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w szerokim spektrum działań ekonomiczno – finansowych.
  • Pracę pełną wyzwań.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe WARTA.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy.