kandydatów

Etat Electronic Design Engineer

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Gliwice

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Electronic Design Engineer
Miejsce pracy: Gliwice

Zadania dla Ciebie:

  • Wykonuj projekty wstępne i wykonawcze urządzeń elektronicznych obejmujące projektowanie, analizę, produkcję i testowanie
  • Zapewniaj, że projekty spełniają wymagania, normy bezpieczeństwa i obowiązujące przepisy
  • Uczestniczyć w doborze komponentów elektronicznych i procesach wytwarzania produktów
  • Nadzoruj wszystkie aspekty pracy testowej w przydzielonym projekcie, w tym planowanie, wykonanie testów i końcowe raportowanie
  • Kompiluj i analizuj dane testowe w celu walidacji obwodów elektronicznych
  • Rozwiązuj problemy techniczne i produktowe, jednocześnie osiągając cele dotyczące kosztów i harmonogramu.
  • Kontaktuj się z wielofunkcyjnym zespołem projektowym w zakresie stanu technicznego produktu i potencjalnych ulepszeń produktu
  • Bierz udział w działaniach związanych z rozwojem biznesu, w tym szacowaniu kosztów, wstępnych koncepcjach projektowych, pisaniu ofert itp.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu układów elektronicznych
  • Bachelor of Science in Electronic Engineering lub pokrewny stopień z mocną zawartością elektroniki
  • Odpowiednia znajomość języka polskiego i angielskiego (B1).
  • Znajomość Altium CAD lub podobnego oprogramowania.
  • Doświadczenie w tworzeniu firmware dla mikrokontrolerów 8 i 32-bitowych
  • Zorientowany na cel self-starter; dobrze zorganizowany i zdolny do dotrzymywania terminów.
  • Wykazanie proaktywności i silnego ukierunkowania na klienta/klienta

Co fajnego oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi; Możliwość poświęcenia 20% czasu pracy na naukę i wybrane (w tym własne) projekty OpenSource
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami
Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci