Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pomocnik produkcyjny

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Bytom

MPiPS - PGP
Pomocnik produkcyjny
Miejsce pracy: Bytom
Numer: PSZ-ZOPS/31495292
OBOWIĄZKI:
Wsparcie pracownika produkcji: podstawianie opakowań zbiorczych, odstawianie pełnych opakowań zbiorczych, oklejanie gotowego wyrobu etykietami,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP



Pozostałe oferty pracy w firmie MPiPS - PGP
Etat Asystent do spraw księgowości w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Gliwice 06-12-2021
Etat Pracownik działu księgowości-fakturzystka w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Tarnowskie Góry 24-11-2021
Etat Referent ds obsługi biura w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Jaworzno 16-11-2021
Etat Stylista brwi i rzęs, kosmetyczka w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Zabrze 27-10-2021

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-11-2021
Wyświetleń: 125