kandydatów

Etat Referent ds obsługi biura

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Jaworzno

MPiPS - PGP
Referent ds obsługi biura
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: PSZ-ZOPS/31556501
OBOWIĄZKI:
Pracach biurowych z zakresu działalności komórki organizacyjnej, między innymi:prowadzenia niezbędnej ewidencji i dokumentacji Spółki w systemie komputerowym UNISOFT; prowadzenia archiwizacji dokumentacji; wprowadzanie danych do systemu UNISOFT; pozostałe prace biurowo – administracyjne związane z działalności komórki organizacyjnej: pomoc przy przygotowywaniu danych i informacji potrzebnych do sprawozdawczości do GUS i TAURON Energia Polska SA, rozpisywaniach faktur;;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: nie wymagane
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP