kandydatów

Etat Specjalista ds. fakturowania i obsługi klienta

Firma: BSK RETURN S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6200700, z dnia 2021-12-15

Firma z branży stalowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. fakturowania i obsługi klienta

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Kluczowe zadania:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Archiwizowanie oraz wprowadzanie korespondencji do systemu oraz dokumentacji handlowej
  • Realizowanie wysyłki dokumentów do klientów zgodnie z bieżącymi zleceniami
  • Obsługa komputerowego programu handlowego
  • Obrót dokumentacją magazynową
  • Fakturowanie sprzedaży oraz dostaw towaru
  • Obsługa klientów detalicznych
  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów
  • Sporządzanie zestawień zgodnie z polityką Spółki

Wymagania

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej obsługi komputera
  • praktyki na stanowisku samodzielnej osoby do fakturowania i obsługi magazynowej
  • sumienności, precyzji
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności oraz skuteczności w działaniu,
  • doświadczenie w pracy administracyjnej w obszarze obrotu stalą oraz złomem będzie
    dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
  • Niezbędne narzędzia pracy.