kandydatów

Etat Pracownik utrzymania ruchu

Firma: BSK RETURN S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7441899, z dnia 2022-08-24

Spółka z branży stalowej poszukuje kandydatów na stanowisko pracy:

Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • bieżące oraz okresowe naprawy maszyn do produkcji zbrojeń budowlanych

  • diagnozowanie przyczyn oraz usuwanie awarii oraz usterek

  • nadzór nad stanem technicznym maszyn produkcyjnych w zakresie elektrycznym, pneumatycznym oraz mechanicznym

  • zarządzanie dokumentacją techniczną

  • wykonywanie prac dodatkowych, związanych z utrzymaniem ruchu

Wymagania

  • praktycznej wiedzy z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki

  • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu w branży produkcyjnej

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy.