kandydatów

Etat Grafik w Dziale Marketingu

Firma: IKS 2 Mucha Sp. J. miejsce pracy: Mikołów

Ogłoszenie numer: 6276909, z dnia 2021-12-29

W branży dziecięcej działamy już ponad 30 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie zaowocowało stworzeniem naszych własnych marek produktów i akcesoriów dla dzieci. Obecnie w naszym portfolio mamy cztery marki – Sensillo, Caretero, Toyz i Camini. Zaufały nam już tysiące rodziców w Polsce i Europie. Nie ma dla nas większej motywacji. W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kreatywnych pracowników, którzy będą potrafili wykorzystać posiadaną już wiedzę, a także chętnie uczyć się i zdobywać nowe kwalifikacje.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Grafik w Dziale Marketingu

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i adaptacja materiałów graficznych na potrzeby: prezentacji i promocji online (banery reklamowe, newslettery i mailingi, zdjęcia produktowe), reklam prasowych, ulotek, katalogów
  • Opracowywanie etykiet, opakowań, instrukcji obsługi według ustalonego layoutu
  • Wsparcie podczas kreacji materiałów wideo (filmy instruktażowe dot. produktów)
  • Prace graficzne związane z firmowymi stronami internetowymi
  • Śledzenie trendów w branży dziecięcej i wyszukiwanie nowości produktowych
  • Aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie działu marketingu
  • Dbanie o spójność wizerunku oraz designu wszystkich naszych marek

Wymagania

POSZUKUJEMY OSÓB:

  • Kreatywnych, z wyczuciem kolorów i obdarzonych zmysłem estetycznym
  • Z praktyczną znajomością pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • Ze znajomością Pakietu MS Office
  • Z podstawową znajomością zasad składu DTP
  • Z doświadczeniem w zakresie prac graficznych – mile widziane portfolio
  • Ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Znajomość podstaw HTML
  • Zainteresowanie fotografią, obsługa aparatu fotograficznego typu lustrzanka
  • Praktyczne umiejętności z zakresu rysunku i ilustracji

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wdrażające w branżę i przygotowujące do pracy
  • Współpracę bezpośrednio z działem marketingu i sprzedaży
  • Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji ciekawych projektów
  • Wpływ na design i wygląd naszych kolekcji produktów