kandydatów

Etat Specjalista ds. Terenowych

Firma: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6388623, z dnia 2022-01-20

KATOWICKIE INWESTYCJE S.A.

(dawniej Katowicka Infrastruktura Wodociągowo - Kanalizacyjna Sp. z o.o.)

poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Terenowych

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Zakres zadań to między innymi

  • udział w przygotowaniu procesu inwestycyjnego w zakresie weryfikacji stanu prawnego nieruchomości oraz pozyskania praw do nieruchomości, na terenie których realizowane będą inwestycje Spółki,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej w zakresie warunków dostępu do terenu inwestycji oraz wycinki zieleni,
  • współpraca, w tym uczestnictwo w spotkaniach z projektantami, wykonawcami, właścicielami nieruchomości oraz urzędami,
  • przygotowanie i monitoring umów zawieranych na zajęcie nieruchomości w celu realizacji inwestycji,
  • przygotowanie dokumentów do ustanowienia służebności przesyłu,
  • przygotowanie dokumentów do wniosków o wycinkę zieleni oraz udział w prowadzonych postępowaniach administracyjnych w tym zakresie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze, administracyjne, ekonomiczne lub inżynierskie
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie czynności
  • znajomość przepisów prawa związanych z gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska i prawem budowlanym
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, operatywność, rzetelność i dokładność
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w biurze oraz w terenie (udział w przeprowadzanych oględzinach nieruchomości)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów współfinansowanych z funduszy unijnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o.
Etat Specjalista / Główny Specjalista w Biurze Zarządu w firmie: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 10-05-2022
Etat Specjalista ds. Terenowych w firmie: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 25-03-2022
Etat Inspektor ds. ochrony środowiska w firmie: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 14-02-2022
Etat Specjalista ds. Zamówień Publicznych w firmie: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 30-12-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2022
Wyświetleń: 143