kandydatów

Etat Specjalista / Główny Specjalista w Biurze Zarządu

Firma: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6976437, z dnia 2022-05-10

KATOWICKIE INWESTYCJE S.A.

poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista / Główny Specjalista w Biurze Zarządu

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Zakres zadań to między innymi:

  • bieżące wsparcie prac organów statutowych Spółki, w tym w szczególności udział i protokołowanie posiedzeń,
  • organizacja spotkań i posiedzeń organów Spółki,
  • przygotowywanie i weryfikacja materiałów na posiedzenia organów Spółki,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie zarządzeń Prezesa Zarządu,
  • prowadzenie rejestrów uchwał Zarządu oraz Rady Nadzorczej,
  • prowadzenie bazy aktów wewnętrznych,
  • przygotowywanie i redagowanie pism, prezentacji, zestawień na potrzeby organów Spółki
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i dokumentacji w Biurze Zarządu oraz w Spółce,
  • stała współpraca ze wszystkimi jednostkami organizacyjnymi Spółki,
  • obsługa administracyjna Zarządu Spółki,
  • obsługa organizacyjno-korporacyjna Spółki.

Wymagania

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: administracja, prawo),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
  • biegłość w sporządzaniu notatek/protokołowaniu,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa i finansów,
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzanych zadań,
  • bardzo dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań,
  • motywacja i zorientowanie na realizowanie postawionych celów.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość odbywania szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Pozostałe oferty pracy w firmie Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o.
Etat Specjalista ds. Terenowych w firmie: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 25-03-2022
Etat Inspektor ds. ochrony środowiska w firmie: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 14-02-2022
Etat Specjalista ds. Terenowych w firmie: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 20-01-2022
Etat Specjalista ds. Zamówień Publicznych w firmie: Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 30-12-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-05-2022
Wyświetleń: 108