kandydatów

Etat Koordynator ds. Technicznej Obsługi Obiektu

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Tychy

Koordynator ds. Technicznej Obsługi Obiektu
Miejsce pracy: Tychy

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu Obsługi Technicznej poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Bieruń – centrum logistyczno-dystrybucyjne

Cel stanowiska: Realizacja usługi i zarządzania serwisem w zakresie technicznej obsługi obiektu. Dbałość o najwyższe standardy obsługi w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników obiektu.

Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę,
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Dużą decyzyjność w zakresie realizacji usługi FM,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy,
  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Obowiązki
  • Nadzór procesu eksploatacji technicznej obiektu,
  • Organizacja i nadzór pracy podległego Zespołu, delegowanie zadań w celu zapewnienia sprawnego i terminowego realizowania utrzymania technicznego obiektów,
  • Realizacja i nadzór procesu konserwacji planowej i usuwania awarii, sporządzanie raportów,
  • Prowadzenie i nadzór procesu zgłoszeń usterek gwarancyjnych,
  • Realizacja zapisów umowy oraz kierowanie zakupami i magazynem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz prawnej obiektu.
  • Optymalizacja procesów technologicznych maszyn i urządzeń.
  • Nadzór gospodarki odpadami i substancjami niebezpiecznymi.
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta,
  • Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej,
  • Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń.
Oczekujemy
  • Doświadczenia na stanowisku koordynatora /kierownika technicznego,
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu obsługi technicznej nieruchomości oraz uprawnień zawodowych w zakresie Eksploatacji i Dozoru,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenia w zarządzaniu Zespołem oraz zdolności organizacyjnych i przywódczych.
  • Dyspozycyjności, Samodyscypliny, zaangażowania
  • Gotowości do rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń. Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z techniczną obsługą obiektów (biurowce),
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętności delegowania zadań i motywowania Zespołu,
  • Proaktywne nastawienie w kontakcie z przedstawicielami Klienta,
  • Zdolności organizacyjnych i przywódczych,
  • Znajomość systemów budynkowych SSP, DSO, SWiN, CCTV,
  • Znajomość zagadnień wentylacji, klimatyzacji, ciepła technologicznego - węzły ciepła, wody lodowej, hydraulicznych, sanitarnych,
  • Uprawnienia SEP min. „E”, „D” Grupa I, do 20kV, Grupa II – „E”, Grupa III – „E”
  • Mile widziana znajomość Języka Angielskiego oraz doświadczenie w obsłudze Obiektów Logistycznych.