kandydatów

Etat Serwisant Sprzętu Komputerowego / Administrator

Firma: Delkom Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 6482907, z dnia 2022-02-04

Wartością firmy Delkom Group są ludzie – zespół ekspertów, silnie zaangażowanych we wcielanie w życie wizji profesjonalnych usług informatycznych, które służą rozwojowi Twojego biznesu.

W sektorze IT działamy od kilkunastu lat. Dokładne poznanie rynku nowych technologii umożliwiło nam stworzenie idealnie dopasowanej oferty, natomiast zdobyte doświadczenie pozwoliło na zbudowanie silnych marek, dających naszym klientom pewność właściwie wykonanego zadania.

Jesteśmy profesjonalistami. Wiemy, co zrobić, by współpraca z nasza firmą dawała korzyści, które pozwolą Twojej firmie działać dalej.

Witamy w świecie nowoczesnych technologii, które służą osiąganiu założonych celów.

Serwisant Sprzętu Komputerowego / Administrator

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Nr Ref.: 02-2022-srv

Opis stanowiska

  • Naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego (PC, Laptopy, Serwery)
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego i aplikacyjnego
  • Testowanie sprzętu
  • Przygotowanie sprzętu do sprzedaży i wysyłki

Wymagania

  • Znajomość budowy komputera, laptopa, serwera
  • Doświadczenie w montażu i demontażu urządzeń
  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft, Linux
  • Dobre zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta
  • Prawo jazdy kat. B,

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na stanowisku serwisant / Administrator,
  • determinacja i konsekwencja w osiąganiu ustalonego celu,
  • znajomość branży IT.

Oferujemy

Dołączając do nas:

  • znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • będziesz pracował w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,
  • rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy.