kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Delkom Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 7112919, z dnia 2022-06-06

Wartością firmy Delkom Group są ludzie – zespół ekspertów, silnie zaangażowanych we wcielanie w życie wizji profesjonalnych usług informatycznych, które służą rozwojowi biznesu Naszych Klientów.

W sektorze IT działamy od kilkunastu lat. Dokładne poznanie rynku nowych technologii umożliwiło nam stworzenie idealnie dopasowanej oferty, natomiast zdobyte doświadczenie pozwoliło na zbudowanie silnych marek, dających naszym klientom pewność właściwie wykonanego zadania.

Jesteśmy profesjonalistami. Wiemy, co zrobić, by współpraca z nasza firmą dawała korzyści, które pozwolą Twojej firmie działać dalej.

Witamy w świecie nowoczesnych technologii, które służą osiąganiu założonych celów.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Gliwice

Nr Ref.: 06-2022-sp

Opis stanowiska

  • obsługa sprzedaży Online Allegro, Amazon, Shoper,
  • obsługa klienta w sklepie stacjonarnym,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • bieżąca obsługa klientów firmy.

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe, preferowane techniczne,
  • minimum rok doświadczenia w dziale handlowym branży IT,
  • umiejętności i doświadczenie w pozyskiwaniu nowych oraz utrzymywaniu i rozwijaniu istniejących relacji handlowych,
  • samodzielność i sumienność w realizacji zadań,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność obsługi Allegro / Shoper.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie we współpracy z klientem,
  • determinacja i konsekwencja w osiąganiu ustalonego celu,
  • znajomość branży IT.

Oferujemy

Dołączając do nas:

  • znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • będziesz pracował w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,
  • rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • podstawowe narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
  • możliwość rozliczenia w oparciu o fv B2B