kandydatów

Etat Operator maszyn formujących torby papierowe

Firma: Ecqpack factory miejsce pracy: Ruda Śląska

Ogłoszenie numer: 6561213, z dnia 2022-02-18

ECO Pack Factory to nowoczesna fabryka zajmująca się produkcją toreb papierowych, pracujemy z wykorzystaniem najnowszej technologii w branży. W związku z rozwojem naszej firmy szukamy osób na stanowisko operator maszyn formujących torby papierowe.

Operator maszyn formujących torby papierowe

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa maszyn do produkcji papieru
  • kontrola prawidłowej pracy maszyn oraz procesu produkcji toreb
  • dbanie o czystość miejsca pracy

Wymagania

  • chęci do nauki
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dokładności i spostrzegawczości
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • dużym atutem będzie doświadczenie z maszynami produkcyjnymi/ doświadczenie mechaniczne lub techniczne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5 000 – 9 000 zł brutto
  • możliwość przyuczenia do pracy dla osób bez doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji