kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Miejska Policji w Bytomiu miejsce pracy: Bytom

Komenda Miejska Policji w Bytomiu
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Bytom
Ogłoszenie o naborze Nr 93699

Warunki pracy

Praca w budynku Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. Praca biurowa w pozycji siedzącej w 8 godzinnym systemie pracy, przy oświetleniu naturalnym i sztucznym. Stanowisko pracy wyposażone w telefon, drukarkę, kserokopiarkę, komputer oraz monitor ekranowy. Czas pracy przy monitorze powyżej połowy dobowego czasu pracy. Częste kontakty z pracownikami i funkcjonariuszami. Na stanowisku pracy występuje wysiłek fizyczny. W budynku występują bariery architektoniczne, brak wind i podjazdów dla wózków inwalidzkich.

Zakres zadań

  • Realizuje zadania z zakresu naboru na wolne stanowiska w Korpusie Służby Cywilnej.
  • Przygotowuje dokumentację związaną z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku pracy.
  • Zakłada i prowadzi akta osobowe pracowników Policji.
  • Wprowadza dane do Systemu Wspomagania Obsługi Policji z zakresu stosunku pracy i służby.
  • Prowadzi ewidencję legitymacji służbowych, znaków identyfikacji indywidualnej, pieczęci i stempli w celu zapewnienia ich właściwego przechowywania, obiegu oraz wydawnia upoważnionym osobom.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego W administracji.
  • znajomość przepisów tj. ustawa o służbie cywilnej, ustawa o ochronie informacji niejawnych, kodeks pracy, zasad archiwizacji
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie aplikacji: Word, Exel, Open Office
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych kaluzulą "Poufne" albo oświadczenie o wyrażeniu zgody na przystępienie do postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 05.08.2010 r. o ochronie informacji niejanwych (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 742)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • rzetelność i terminowość
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • komunikatywność
  • samodzielność i kreatywnośc