kandydatów

Etat Pomoc Kuchenna / Bufetowa

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bieruń

Pomoc Kuchenna / Bufetowa
Miejsce pracy: Bieruń

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zatrudni na stanowisko:

Miejsce Pracy: Bieruń, Centrum Logistyczne firmy Action

OFERUJEMY :
  • Praca w nowym obiekcie, na nowym sprzęcie, w małej, zgranej załodze.
  • Umowa zlecenia na okresie próbnym, później umowa o pracę.
  • Praca od poniedziałku do piątku, max do godz.18
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Terminowe wypłaty
  • Brak nieobecności w pracy nagradzamy dodatkową premią.
  • Nie wymagamy doświadczenia , wszystkiego nauczymy.
OBOWIĄZKI:
  • Pomoc w kuchni przy przygotowywaniu żywności
  • Utrzymywanie czystości w kuchni
  • Obsługa kasy fiskalnej
WYMAGANIA:
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Serwisant Klimatyzacji i Instalacji Chłodniczych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice 31-05-2023
Etat Serwisant Klimatyzacji I Instalacji Chłodniczych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice 03-01-2023
Etat Pomoc Kuchenna / Bufetowa w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bieruń 28-10-2022
Etat Pomoc Kuchenna / Bufetowa w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bieruń 03-08-2022
Etat Kierownik działu usług specjalistycznych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice 21-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-03-2022
Wyświetleń: 112