kandydatów

Etat Brygadzista / Brygadzistka

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Brygadzista / Brygadzistka
Miejsce pracy: Gliwice

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu sprzątającego poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

 Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:
  • Umowa zlecenie po okresie próbnym etat
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • Dużą samodzielność i decyzyjność
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Klarowny system premiowy
  • Benefity pracownicze
  • Praca na dwie zmiany 5-13/13-21 poniedziałek – sobota
Zadania:
  • Zarządzanie podległym personelem
  • Współpraca z klientem oraz bezpośrednie raportowanie do kierownika obiektu
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w zakresie usługi utrzymania czystości
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Serwisant Klimatyzacji i Instalacji Chłodniczych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice 31-05-2023
Etat Serwisant Klimatyzacji I Instalacji Chłodniczych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice 03-01-2023
Etat Pomoc Kuchenna / Bufetowa w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bieruń 28-10-2022
Etat Pomoc Kuchenna / Bufetowa w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bieruń 03-08-2022
Etat Kierownik działu usług specjalistycznych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice 21-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-04-2022
Wyświetleń: 187