kandydatów

Etat Elektronik / Elektromonter

Firma: ENERGOAPARATURA S.A. miejsce pracy: Katowice

Energoapratura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług specjalistycznych, świadczy usługi w zakresie prac elektrycznych, elektroenergetycznych oraz aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki.
Od początku swojego istnienia Spółka działa w branży energetycznej, która po dziś dzień pozostała obszarem działalności podstawowej. O naszej sile decyduje doświadczona kadra inżynierska, a także bogate i nowoczesne wyposażenie techniczne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektronik / Elektromonter
Miejsce pracy: Katowice / śląskie
Wymagania:
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i instrukcjami
  • znajomość obsługi prostych urządzeń i przyrządów monterskich
  • zdolności manualne
Obowiązki:
  • kompletowanie elementów elektronicznych,
  • montaż elementów przewlekanych i powierzchniowych,
  • przygotowywanie wiązek elektrycznych - zgodnie z dokumentacją
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełnym etacie - umowa o pracę
  • praca w systemie jednozmianowym (pn-pt;7-15)
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z regulaminową premią
  • sfinansowanie kosztów szkoleń zawodowych i egzaminów
  • praca zarówno dla kobiet i mężczyzn