kandydatów

Etat Specjalista ds. zaopatrzenia

Firma: ENERGOAPARATURA S.A. miejsce pracy: Katowice

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Od przeszło 50 lat świadczy usługi w zakresie pomiarów, automatyki i sterowań, prac elektrycznych i teletechnicznych oraz instalacji Inteligentnego Budynku we wszystkich branżach przemysłu, gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.

Specjalista ds. zaopatrzenia
Miejsce pracy: Katowice / śląskie
Obowiązki:
  • Dokonywanie zakupów materiałów i surowców oraz ustalenie terminu dostaw
  • Prowadzenie rozliczeń z dostawcami firmy
  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Prowadzenie negocjacji handlowych  z dostawcami
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją zakupową
  • Określenie cen jednostkowych materiałów jako podstawy do sporządzenia wyceny prefabrykatów
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami
  • Znajomość pakietu Office
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełnym etacie - umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca od pon-pt ( 7-15)
  • Pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie).