kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Księgowej

Firma: Moveo HR miejsce pracy: Katowice

Asystent / Asystentka Księgowej
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • pomoc księgowej w prowadzeniu ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • pomoc przy pełnej obsłudze księgowej spółek kapitałowych zarówno krajowych i zagranicznych,
  • pomoc w prowadzenie księgowości dla kilku podmiotów jednocześnie.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia,
  • podstawowa znajomość zasad księgowości i dekretowania, wiedza z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, terminowość,
  • umiejętność obsługi komputera i programów z pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie,
  • możliwość ciągłego rozwoju, poszerzania kompetencji i zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy, współpracę z młodym i ambitnym zespołem,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie i obowiązki dostosowane do kompetencji i umiejętności,
  • premie.

wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).”