kandydatów

Etat Konstruktor

Firma: Grupa Powen-Wafapomp SA miejsce pracy: Zabrze

Poszukujemy osoby z pasją na stanowisko Konstruktora!

Jeśli interesuje Cię praca związana z techniką oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Grupy Powen-Wafapomp SA.

Konstruktor
Miejsce pracy: Zabrze
Opis stanowiska:
  • Udział w pracach zespołów projektowych związanych z doborem maszyn i urządzeń branży energetycznej
  • Projektowanie modeli maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie dokumentacji 3D i 2D
  • Analizowanie zagadnień konstrukcyjnych i technologicznych oraz znajdowanie nowych rozwiązań
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, produkcyjnej
  • Wykonywanie rysunków, opisów technicznych, zestawień materiałowych oraz pozostałej dokumentacji
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych
  • Wsparcie techniczne klientów w zakresie doboru pomp i układów pompowych
  • Dobór materiałów w konstrukcyjnych
  • Współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie nadzoru konstrukcyjnego nad realizacją produkcji oraz badaniami produktów
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w branży pompowej lub pokrewnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: Budowa Maszyn, Konstrukcja i Eksploatacja Maszyn Energetycznych lub pokrewny)
  • Praktyczna znajomość zasad rysunku technicznego
  • Znajomość podstaw konstrukcji oraz budowy maszyn
  • Znajomość systemu CAD 2D i 3D
  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów
  • Umiejętność analizy i obliczeń (obliczenia wytrzymałościowe i sprawdzające, dobór napędów)
  • Znajomość analizy MES (mile widziana)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dofinansowanie do karnetów sportowych
  • Ubezpieczenie grupowe na życie