kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Wieszowa

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta -zajmującego się ubojem oraz hurtową sprzedażą elementów indyczych - prowadzi rekrutację na stanowisko :

Magazynier
Miejsce pracy: Wieszowa

Zadania:

Informacje ogólne:

początkowo umowa zlecenie, praca 8 godzin/dziennie na 3 zmiany:

5-13, 13-21, 21-5

Opis stanowiska pracy:
  • ważenie towaru oraz etykietowanie
  • układanie oraz przewożenie towaru na palecie również za pomocą wózka widłowego
  • obsługa maszyny vacum oraz komputera
  • praca również na chłodni
Wymagania:
  • posiadanie książeczki sanepidowskiej
  • mile widziani mężczyźni ze względu na dźwiganie ciężarów

Oferujemy:
  • pełen wymiar czasu pracy , na 3 zmiany: 5-13, 13-21, 21-5
  • początkowo pracę na umowę zlecenie 20 zł brutto/ h
  • posiłek regeneracyjny w trakcie przerwy (zupa)
  • praca od pn -pt, możliwe również soboty

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57