kandydatów

Etat Automatyk / Elektromonter

Firma: MCC Mariusz Cabała miejsce pracy: Katowice

MCC Mariusz Cabała to firma o profilu inżynierskim specjalizująca się w technologiach chemicznego i technicznego uzdatniania wody oraz technologiach pomiarowych dla przemysłu. Działamy od 2006 roku bazując na wieloletnim doświadczeniu swoich pracowników. Współpracujemy ze światowymi liderami w zakresie oferowanych urządzeń i technologii świadcząc usługi dla czołowych zakładów przemysłowych w Polsce

Automatyk / Elektromonter
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie programów na sterownikach PLC
  • Tworzenie systemów wizualizacji procesów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Podłączanie urządzeń elektrycznych i AKPiA
  • Udział w rozruchach instalacji i urządzeń na obiektach przemysłowych
  • Montaż urządzeń w szafach sterowniczych
  • Montaż tras kablowych, układanie kabli i przewodów
Wymagania:
  • Umiejętność programowania sterowników PLC (np. SIEMENS S-1200/1500 przez TIA Portal)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność tworzenia aplikacji dla paneli HMI
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz P&ID
  • Umiejętność montażu urządzeń elektrycznych i AKPiA
  • Wykształcenie średnie lub wyższe – kierunkowe
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach w branży przemysłowej
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia branżowe + doszkalające j.angielski)