kandydatów

Etat Serwisant Montażysta

Firma: MCC Mariusz Cabała miejsce pracy: Katowice

MCC Mariusz Cabała to firma o profilu inżynierskim specjalizująca się w technologiach chemicznego i technicznego uzdatniania wody oraz technologiach pomiarowych dla przemysłu. Działamy od 2006 roku bazując na wieloletnim doświadczeniu swoich pracowników. Współpracujemy ze światowymi liderami w zakresie oferowanych urządzeń i technologii świadcząc usługi dla czołowych zakładów przemysłowych w Polsce

Serwisant Montażysta
Miejsce pracy: Katowice

Poszukiwana osoba z zacięciem serwisowym, chętna do pracy i rozwoju zawodowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • serwis i montaż urządzeń (głównie związanych z technologiami uzdatniania wody)
  • naprawy i przeglądy gwarancyjne
  • kontrola stanu technicznego urządzeń
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku serwisant (lub chęć do nauki)
  • znajomość hydrauliki i pneumatyki
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi
  • chęć do pracy, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle (montaże, serwis, utrzymanie ruchu)
  • gotowość do wyjazdów służbowych (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • dla chętnych lekcje doszkalające j.angielski