kandydatów

Etat Mechanik utrzymania ruchu

Firma: Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Wa Gliwicach zajmujemy się produkcją amortyzatorów marki Monroe. Jedenaście z piętnastu najchętniej kupowanych samochodów wyposażanych jest fabrycznie w nasze amortyzatory. Od siedemnastu lat rozwijamy nasz zakład produkcyjny oraz Centrum Badawczo - Rozwojowe (EEEC) w Gliwicach.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Gliwice
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Usuwanie zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń,
  • Dokonywanie przeglądów okresowych  i konserwacji,
  • Wykonywanie remontów kapitalnych maszyn i urządzeń,
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień do zainstalowanego parku maszynowego,
  • Udział w instalacji  i rozruchu nowych lub przychodzących maszyn.
NASZE WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znasz w praktyce specyfikę napraw układów hydraulicznych, pneumatycznych
  • Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i dobrze zorganizowany.
OFERUJEMY:
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie Tenneco na podstawie umowy o pracę
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia,
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne