kandydatów

Etat Aplikant Radcowski

Firma: Moveo HR miejsce pracy: Katowice

Aplikant Radcowski
Miejsce pracy: Katowice
OBOWIĄZKI
  • bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych
  • bieżąca obsługa klientów indywidualnych, w szczególności z zakresu prawa rodzinnego
  • opiniowanie oraz przygotowywanie umów
  • analiza stanów faktycznych i prawnych
  • sporządzanie pism procesowych
  • zastępstwo procesowe
WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe prawnicze, aplikacja radcowska (co najmniej 2 rok)
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku asystenta radcy prawnego w obsłudze przedsiębiorców
  • bardzo dobra znajomość prawa
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • bardzo dobra znajomość ms office i programów prawniczych
  • dyskrecja i nienaganna kultura osobista
  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie
OFERUJEMY
  • umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • szkolenia wdrożeniowe, wsparcie opiekuna

wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).”