kandydatów

Etat Elektromonter / Serwisant

Firma: ENERGOAPARATURA S.A. miejsce pracy: Katowice

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Od przeszło 50 lat świadczy usługi w zakresie pomiarów, automatyki i sterowań, prac elektrycznych i teletechnicznych oraz instalacji Inteligentnego Budynku we wszystkich branżach przemysłu, gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.

Elektromonter / Serwisant
Miejsce pracy: Katowice / śląskie
OPIS STANOWISKA
  • Montaż urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek urządzeń
WYMAGANIA :
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac
  • Gotowość do wykonywania prac w podziemiach kopalń
  • Prawo jazdy kategorii B
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie na stanowisku elektryk, elektromonter i pokrewnym
  • Uprawnienia SEP i elektryczne
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawię umowy o pracę
  • Praca od pon-pt od 7-15
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość zdobywania certyfikatów, uprawnień