kandydatów

Etat Elektronik

Firma: IMG Arena miejsce pracy: Żernica

IMG ARENA specjalizuje się w tworzeniu systemów zarządzania rozgrywkami sportowymi na największych światowych imprezach (Wimbledon, EuroLeague, PGA Tour, i in). Nasze zespoły specjalizują się w tworzeniu i dostarczaniu najwyższej klasy dedykowanego oprogramowania.
Jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce i jedną z trzech największych na świecie, która tworzy tego typu rozwiązania IT dla świata sportu. Nasze zespoły tworzą najlepsi specjaliści w branży.W naszej codziennej pracy łączymy pasję do najnowszych technologii, sportu i podróży.

Dołącz do Naszego zespołu jako:

Elektronik
Miejsce pracy: Żernica
Opis stanowiska:
  • obsługa techniczna wydarzeń sportowych- montaż, demontaż oraz serwisowania sprzętu;
  • nadzorowanie systemów podczas rozgrywanych turniejów;
  • współpraca z organizatorami wydarzeń sportowych.
Wymagania:
  • dyspozycyjności na wyjazdy zagraniczne: min. Europa, USA, Afryka;
  • bardzo dobrej organizacji;
  • znajomości zagadnień sieciowych;
  • doświadczenia w pracy jako elektronik/serwisant IT;
  • języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętności pracy w zespole;
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej międzynarodowej organizacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawkę podstawową wraz z premią uznaniową;
  • międzynarodowe środowisko pracy i wykorzystanie języka angielskiego w pracy codziennej;
  • świetną atmosferę pracy w zespole ludzi z pasją do IT i sportu;
  • jasną ścieżkę kariery.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."