kandydatów

Etat Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością

Firma: Eurosnack S.A. miejsce pracy: Psary

Eurosnack S.A. – producent biszkoptów i chrupek

w związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością
Miejsce pracy: Psary
GŁÓWNE ZADANIA:
  • nadzorowanie dokumentacji systemu zarządzania jakością (przygotowanie oraz prowadzenie dokumentacji jakościowej)
  • nadzór nad audytami wewnętrznymi
  • nadzór nad działaniami korygującymi oraz oceną ryzyka i szans (aktywny udział w procesie analizy przyczyn zaistniałych problemów jakościowych oraz definiowaniu obszarów do poprawy)
  • organizacja audytu z jednostki certyfikacyjnej
  • szkolenia pracowników z ISO
  • organizacja przeglądu zarządzania
  • kontrola jakości (materiałów / półproduktów / wyrobów gotowych)
  • jakościowe nadzorowanie produkcji
  • nadzorowanie i wzorcowanie wyposażenia kontrolno-pomiarowego
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • znajomość systemów dotyczących bezpieczeństwa żywności (HACCP, IFS, BRC)
  • książeczka do celów epidemiologiczno-sanitarnych
OFERUJEMY:
  • Pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.