kandydatów

Etat Operator prasy krawędziowej i walcy CNC

Firma: P.P.U.H. 'COMSTAL' Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 7720131, z dnia 2022-11-08

P.P.U.H Comstal to firma działająca na rynku od 2004 roku. P.P.U.H Comstal jest jednym z niewielu producentów elementów stalowych, urządzeń energetycznych oraz prac montażowo-remontowych w przemyśle ciężkim w Zagłębiu Dąbrowskim realizowanych pod klucz.
Zajmuje się i funkcjonuje w branży technologicznej, energetycznej, przemysłowej i w budowlanej. Zakres terytorialny, w którym działamy to obszar całego kraju jak i również Europy.

Operator prasy krawędziowej i walcy CNC

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonania pracy,
  • Ustawienie parametrów maszyny,
  • Obsługa maszyny CNC,
  • Kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali / gięć,
  • Obsługa wyposażenia pomiarowego.

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie,
  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność radzenia sobie pod presją czasu,
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego, uprawnienia na suwnice, demag (mile widziana).

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie branży produkcji konstrukcji metalowych i ich części,
  • Satysfakcjonujące zarobki + premie,
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności,
  • Umowa o pracę,
  • Paczki świąteczne, bony zakupowe.