kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy w branży szkoleń

Firma: Moveo HR miejsce pracy: Katowice

Zatrudnimy osobę na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy w branży szkoleń
Miejsce pracy: Katowice
OPIS STANOWISKA:
  • Pozyskiwanie i obsługa klientów do projektów szkoleń dla biznesu
  • Profile osobowości, dynamika stresu, komunikacja, budowanie zespołów
  • Projekty dofinansowane z EFS i KFS
  • Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru szkoleń
  • Umawianie i prowadzenie spotkań handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie postępu prac i realizacji celów
  • Budowanie bazy Klientów
  • Współpraca z trenerami i partnerami firmy
WYMAGANIA:
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Operatywność, dobra organizowania pracy, samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na rozwój i realizację założonych celów
  • Doświadczenie w sprzedaży usług, szkoleniowych mile widziane
  • Znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B
  • Przyjazną atmosferę pracy z pozytywnie nastawionymi ludźmi
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Elastyczny czas pracy
  • Częściowa praca zdalna
  • Udział w szkoleniach i ciągły rozwój