kandydatów

Etat Asystent / Asystentka

Firma: FERONA POLSKA S.A. miejsce pracy: Mysłowice

Ogłoszenie numer: 7934802, z dnia 2023-01-30

Jednym z ważniejszych, długotrwałych przedsięwzięć spółki FERONA POLSKA S.A., jest zdobywanie nowych rynków sprzedaży. Sprzedaż wyrobów hutniczych na terenie Polski rozpoczęliśmy w lipcu 2007 roku.  Siedziba spółki znajduje się Mysłowicach na ul. Mikołowskiej 31 w pobliżu autostrady Katowice-Kraków i węzła A4/S1. W swej działalności czerpiemy z długoletniego doświadczenia spólki-matki Ferony A.S., działającej na rynku środkowoeuropejskim od prawie stu lat. W oparciu o własne doświadczenie i korzystając z jej doradztwa w zakresie finansów, technologii informatycznej oraz Systemu Managementu Jakości jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom asortyment i obsługę najwyższej klasy.

Asystent / Asystentka

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska

  • reprezentowanie firmy jako osoba pierwszego kontaktu (odbieranie/łączenie rozmów telefonicznych, przyjmowanie gości),

  • zapewnianie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów i informacji, archiwizacja dokumentów,

  • wsparcie przy przygotowaniu analiz, prezentacji i zestawień na potrzeby Zarządu,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • organizacja spotkań, wyjazdów służbowych i integracyjnych,

  • dbanie o porządek w pomieszczeniu socjalnym i salach konferencyjnych,

  • inne prace administracyjno-biurowe, ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Wymagania

  • znajomość pakietu MS Office,
  • sumienność, dokładność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • dodatkowy system premiowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku.

Praca stacjonarna w centrali firmy w Mysłowicach.