kandydatów

Etat Asystent ds. Księgowości / Młodszy Księgowy

Firma: FERONA POLSKA S.A. miejsce pracy: Mysłowice

Ogłoszenie numer: 7934907, z dnia 2023-01-30

Jednym z ważniejszych, długotrwałych przedsięwzięć spółki FERONA POLSKA S.A., jest zdobywanie nowych rynków sprzedaży. Sprzedaż wyrobów hutniczych na terenie Polski rozpoczęliśmy w lipcu 2007 roku.  Siedziba spółki znajduje się Mysłowicach na ul. Mikołowskiej 31 w pobliżu autostrady Katowice-Kraków i węzła A4/S1. W swej działalności czerpiemy z długoletniego doświadczenia spólki-matki Ferony A.S., działającej na rynku środkowoeuropejskim od prawie stu lat. W oparciu o własne doświadczenie i korzystając z jej doradztwa w zakresie finansów, technologii informatycznej oraz Systemu Managementu Jakości jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom asortyment i obsługę najwyższej klasy.

Asystent ds. Księgowości / Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska

  • przygotowanie, kwalifikowanie i księgowanie dokumentów,
  • nadzór nad terminową regulacją zobowiązań finansowych firmy,
  • procesowanie i monitoring płatności, współpraca z firmami ubezpieczeniowymi
    oraz windykacyjnymi,
  • udział w pracach związanych z zamknięciem miesiąca,
  • pozostałe prace administracyjne wspierające dział księgowości w bieżącej pracy.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w dziedzinie finansów i rachunkowości (lub w trakcie studiów) –UWAGA! nie jest to warunek konieczny,
  • obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność, samodzielność i rzetelność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • wdrożenie i przeszkolenie w niezbędnym zakresie,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i zgranym zespole,

  • opiekę medyczną.