kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. finansowo-księgowych

Firma: Katowickie Inwestycje S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7994499, z dnia 2023-02-17

Katowickie Inwestycje S.A.

Młodszy specjalista ds. finansowo-księgowych

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych, wyciągów bankowych i innych dokumentów,
  • kontrola rozrachunków,
  • wsparcie w bieżącej pracy działu księgowości,
  • rozliczanie inwestycji, wprowadzanie środków trwałych do ewidencji,
  • sporządzanie zestawień i raportów do przygotowania sprawozdań finansowych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • znajomość obsługi programu Symfonia Finanse i Księgowość oraz pakietu MS Office (Excel),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Wykształcenie:

  • wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia, finanse.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • ubezpieczenie grupowe