Etat Inżynier jakości (z j. angielskim) branża automotive – nowe uruchomienia

Firma: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Tarnowskie Góry

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 20-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

Inżynier jakości (z j. angielskim) branża automotive – nowe uruchomienia
Twój zakres obowiązków:
  • Procedowanie PPAP
  • Nadzór nad dostawcami
  • Audytowanie dostawców
  • Analizy jakościowe
  • Wprowadzanie nowych wyrobów
  • Raportowanie wykonanych zadań
  • Uczestnictwo w spotkaniach
  • Rozwijanie i przeprowadzanie czynności kontrolnych
  • Szybka reakcja na zaistniałe problemy
  • Przygotowywanie danych dla wszystkich etapów rozwoju projektu oraz walidacji wewnętrznych,
  • Przygotowywanie danych dla Klientów
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w miejscu pracy
  • Doświadczenie w PPAP
  • Znajomość i umiejętność APQP
  • Znajomość narzędzi jakościowych (spc, fmea, msa, problem solving etc.)
  • Motywacja do działania oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność obsługi komputera i programów pakietu Microsoft Office
  • Nastawienie na Klienta oraz umiejętność dostosowania zachowania do wymogów sytuacji
Oferowane:
  • Umowa o pracę z nowo wybudowaną fabryką w Gliwicach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie 1 zmianowym (zadaniowy czas pracy)
  • Możliwość delegacji zagranicznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Realną szansę na wyniki i funkcjonowanie firmy
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość szybkiego awansu (będziesz tworzyć z nami od zera zespół inżynieryjny)
  • Benefity pozapłacowe
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i procesami
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z topowymi Klientami
  • Otwartość na nowe rozwiązania