kandydatów

Etat Inżynier procesu – nowe uruchomienia

Firma: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 20-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

Inżynier procesu – nowe uruchomienia
Zadania:
  • Industrializacja zakładu, ustawianie i uruchamianie procesów oraz maszyn
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii doskonalenia procesów
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową
  • Zapewnienie zgodności procesu z normami bezpieczeństwa i jakości
  • Kontrolowanie parametrów procesów produkcyjnych
  • Dobór i optymalizacja parametrów pracy maszyn
  • Optymalizacja procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem
  • Udział w PFMEA
  • Udział w przedseryjnej produkcji nowych produktów
Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania nowych procesów i uruchamiania
  • Praktyczna znajomość Lean Manufacturing
  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów
  • Wiedza na temat tworzenia specyfikacji maszyn
  • Wiedza na temat FMEA / SPC
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim tak aby na co dzień pracować w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych , mile widziane z branży automotive
Oferujemy:
  • Pracę w nowej fabryce z amerykańskim kapitałem
  • Międzynarodową współpracę – możliwość delegacji zagranicznych
  • Udział przy rozbudowie zakładu oraz nowych uruchomieniach
  • Umowę o pracę od pierwszych dni bezpośrednio z fabryką
  • Pracę w zespole profesjonalistów w międzynarodowym zespole w amerykańskiej kulturze organizacji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Zadaniowy czas pracy (praca tylko na 1 zmianę)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Greenfield