kandydatów

Etat Technik jakości – metrolog

Firma: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 20-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

Technik jakości – metrolog
Zakres obowiązków:
  • Obsługa aparatury pomiarowej laboratorium (maszyna CMM, maszyna do analiz ultradźwiękowych, maszyna optyczna,  mikroskop, maszyny do metalografii itp.)
  • Kontrola jakości procesów produkcyjnych i wyrobów gotowych, wykonywanie pomiarów komponentów oraz wyrobów gotowych zgodnie ze standardami
  • Interpretacja wyników badań w oparciu o obowiązujące standardy oraz normy
  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją w laboratorium pomiarowym
  • Nadzorowanie wyposażenia do monitorowania i pomiarów: zlecanie kalibracji, wysyłka sprzętu, ocena zgodności
  • Praca na 1 zmianę (docelowo system 3 zmianowy)
Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka,  chropowatościomierz, mikroskop, maszyna współrzędnościowa, maszyna optyczna),
  • Umiejętność wykonywania analiz metalograficznych
  • Doświadczenie w pracy z aparaturą kontrolno-pomiarową w laboratorium jakościowym
  • Znajomość zasad zarządzania narzędziami pomiarowymi oraz analizy systemów pomiarowych
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość ISO 9001, IATF 16949
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość maszyny do badań ultradźwiękowych i uprawnienia UT poziom 2
Oferowane:
  • Pracę w nowej fabryce z amerykańskim kapitałem
  • Umowę o pracę od pierwszych dni bezpośrednio z fabryką
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w początkowym okresie tylko na 1 zmianę, docelowo 2 lub 3 zmiany
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Greenfield
  • Duże możliwości rozwoju
  • Benefity pozapłacowe
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i procesami
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z topowymi Klientami
  • Otwartość na nowe rozwiązania