kandydatów

Etat Serwisant sterowników PLC

Firma: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Ruda Śląska

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 20-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

Serwisant sterowników PLC
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Umowa o pracę bezpośrednio z klientem!

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem Naszego Klienta
  • Premia za wyniki między 4, a 6 zł do każdej przepracowanej godziny
  • Dopłata do kantyny: 8zł x każdy dzień przepracowany
  • Dodatek transportowy: 4zł x każdy dzień przepracowany
  • Dodatek adaptacyjny: 2,5zł x każdy dzień przepracowany
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe WARTA
  • Dofinansowanie szkoleń, kursów, uprawnień
Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie we właściwym stanie technicznym urządzeń, sprzętu oraz instalacji automatyczno-elektrycznych
  • Usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń i oprzyrządowania zgodnie z posiadaną wiedzą i wymogami dokumentacji
  • Prowadzenie planowej działalności zapobiegawczo-konserwacyjnej dla zapobiegania awariom urządzeń i przestojom urządzeń
  • Prowadzenie zgłoszeń do serwisu usterek i awarii maszyn i urządzeń, bieżąca współpraca ze służbą technologiczną i mechaniczną zakładu oraz z firmami zewnętrznymi
Oczekujemy:
  • Minimum 1 rok doświadczenia
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV
  • Uprawnienia energetyczne grupa II i III
  • Znajomość sterowników PLC/ programatora
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych