kandydatów

Etat Mechanik – Utrzymanie Ruchu

Firma: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 20-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

Mechanik – Utrzymanie Ruchu
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie we właściwym stanie technicznym, pod względem mechanicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych, sprzętu oraz instalacji
  • Wykonywanie konserwacji I przeglądów maszyn oraz urządzeń
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn
Oczekujemy:
  • Pierwsze doświadczenia na stanowisku mechanika w branży produkcyjnej
  • Umiejętności posługiwania się rysunkiem technicznym
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałą podstawę + system premiowy
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony, paczki świąteczne)
  • Możliwość rozwoju poprzez dodatkowe kursy/uprawnienia