Etat Sortowacz złomu, operator żurawia samojezdnego FUCHS, Atlas

Firma: AMS Metal Sp. z o.o. miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Ogłoszenie numer: 4698615, z dnia 2021-06-02

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 23 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko

Sortowacz złomu, operator żurawia samojezdnego FUCHS, Atlas

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • Obsługa żurawia samojezdnego FUCHS, Atlas
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego sprzętu
  • Załadunek złomu AL do brykieciarek i paczkarek hydraulicznych
  • Transport surowców i wyrobów gotowych na miejsce składowania
  • Zabezpieczenie wsadu dla potrzeb linii do przerobu puszek aluminiowych
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie zakład

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 12 miesięcy
  • Uprawnienia na żurawie z chwytakiem do złomu kat. II ż – żurawie samojezdne, uprawnienia na koparki do 0,8 m3
  • Wykształcenie zawodowe
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy załadunku
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyniku
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Praca od poniedziałku do piątku