kandydatów

Etat Młodszy konsultant ds. sprzedaży

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Jaworzno

MPiPS - PGP
Młodszy konsultant ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: PSZ-ZOPS/26299315
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy przygotowywaniu ofert sprzedażowych,pomoc przy obsłudze klienta w trakcie całego procesu sprzedażowego, kontakt z potencjalnym klientem: telefoniczny lub mailowy, utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi klientami, budowanie bazy firm na terenie śląska i małopolski, uczestniczenie w spotkaniach biznesowych z klientami, przygotowywanie kalkulacji cenowych, czynny udział w negocjacjach, tworzenie umów handlowych, współpraca z różnymi działami w firmie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: nie dotyczy
Uprawnienia: obsługa komputera, podstawowa znajomość pakietu MS office, komunikatywność
Uprawnienia: otwartość w nawiązywaniu relacji, wysoka kultura osobista, orientacja na wyznaczone cele biznesowe
Uprawnienia: umiejętność zarządzania czasem pracy, mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP