Etat Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (do przyuczenia)

Firma: Derksen Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 4042). Jesteśmy obecni na rynku od 2007r., świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Wiemy jaką wartość dla firmy stanowi dobry pracownik, a dla pracownika uczciwy pracodawca. Kierujemy się szacunkiem, uczciwością, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (do przyuczenia)
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • pomoc w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych
  • czyszczenie i naprawa klimatyzatorów i urządzeń wentylacyjnych na obiektach biurowych i przemysłowych
  • obsługa elektronarzędzi
  • delegacje w celu montażu urządzeń
Wymagania stanowiska:
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV (mile widziane)
  • chęć poszerzania kompetencji i zdobywania wiedzy
  • wykształcenie techniczne
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stawkę 3500 brutto
  • możliwość przejęcia przez firmę po 3 miesiącach
  • darmowe ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju w zawodzie montera i serwisanta urządzeń klimatyzacyjnych
  • zakwaterowanie, dieta oraz transport w przypadku wyjazdu służbowego
Administratorem danych osobowych jest Derksen Polska Sp. z o.o. w Gliwicach, ulica Bankowa 1/3, prowadząca działalność gospodarczą w zakresie agencji pracy. Dane osobowe będą gromadzone i przetwarzane w celu rekrutacji Kandydata/Pracownika a także w celu obsługi rachunkowej, kadrowej i płacowej Pracownika.
Dane osobowe będą gromadzone i przetwarzane na podstawie umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych oraz na podstawie prawnie usprawiedliwionego celu jakim jest przechowywanie w bazie danych Administratora danych osobowych Kandydata/Pracownika.
Dane osobowe będą udostępniane podmiotom zewnętrznym: Pracodawcy Użytkownikowi, Podmiotom świadczącym usługi prawne, księgowe, podatkowe, kadrowe i płacowe w zakresie adekwatnym do celu zawartych z tymi podmiotami umów. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Unię Europejską.

Administrator informuje o powołaniu Inspektora Danych Osobowych w osobie pani Magdaleny Mierzwińskiej.
W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:
1. Żądania dostępu do swoich danych osobowych
2. Sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych
3. Przenoszenia danych do innego Administratora
4. Wyrażenia sprzeciwu w związku z przechowywaniem Pani/Pana danych osobowych w bazie danych Derksen Polska
5. Wniesienia skargi do organu nadzorczego
Powyższe uprawnienia można zrealizować pisząc na adres biuro@derksen-polska.pl