kandydatów

Etat Ustawiacz Procesu Wtrysku

Firma: Aures Sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 6545892, z dnia 2022-02-16

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 - letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Ustawiacz Procesu Wtrysku

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Wymiana form wtryskowych na maszynach
  • Uruchamianie i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych; regulacja parametrów maszyn
  • Ustawianie wtryskarek zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • Koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu w celu zapewnienia wymaganej jakości produkowanych wyrobów
  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w należytej kondycji
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów na maszynach

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Znajomość obsługi wtryskarek Engel, Battenfeld
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność korygowania procesu wtrysku

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole