kandydatów

Etat Ślusarz narzędziowy

Firma: Aures Sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 6571041, z dnia 2022-02-21

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 - letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Przygotowanie form wtryskowych do produkcji
  • Przeprowadzanie przeglądów i czyszczenia form wtryskowych zgodnie z harmonogramem
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień w zakresie działania form wtryskowych
  • Dokonywanie napraw powierzchni form wtryskowych

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi
  • Mile widziane uprawnienia: SEP do 1kV oraz uprawnienia TIG i MIG, MAG

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 3-zmianowy system pracy
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego