kandydatów

Etat Specjalista ds. wdrożeń systemów MES/ERP

Firma: Lantek Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Chciałbyś z nami współpracować?

Lantek jest światowym liderem dostarczającym systemy i rozwiązania oprogramowania dla firm produkujących części z blachy, rur i stali konstrukcyjnej. Od małych warsztatów po międzynarodowe korporacje wielozakładowe, systemy Lantek są obecne w każdym rodzaju fabryki przemysłowej.

Lantek jest kluczowym partnerem w Digital Transformation dla firm zajmujących się obróbką metali. Pomagamy naszym klientom osiągnąć cele Przemysłu 4.0 dzięki wiodącym produktom i usługom dostarczanym na otwartej platformie wielu dostawców.

Lantek ma ponad 30 lat doświadczenia i ponad 200 profesjonalistów rozsianych po całym świecie. Nasze biura są obecne w ponad 15 krajach na całym świecie, oprócz znaczącej obecności w Hiszpanii, gdzie znajduje się centrala.

Jeśli chcesz dołączyć do młodej, dynamicznej i rozwijającej się korporacji, działającej w branży o ogromnym potencjale rozwoju na poziomie globalnym, która jednocześnie oferuje realne i atrakcyjne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, tutaj masz najlepszą okazję.

Specjalista ds. wdrożeń systemów MES/ERP
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Doradztwo, specyfikacja, instalacja, konfiguracja, pomoc, wsparcie helpdesk:
    • Pakiet oprogramowania Lantek
    • Serwer bazy danych
    • Integracje z systemami zewnętrznymi (ERP)
  • Wsparcie i realizacja małych/średnich projektów klientów.
  • Definiowanie rozwiązań we współpracy z klientami.
  • Tworzenie specyfikacji według wymagań klienta.
  • Szkolenie i wsparcie klientów.
Wymagania:
  • Zaplecze techniczne, najlepiej informatyczne.
  • Doświadczenie w projektach oprogramowania w środowiskach przemysłowych.
  • Umiejętność zrozumienia i oceny oczekiwań klienta.
  • Praca zorientowana na cel w ramach realizacji projektu.
  • Chęć pracy w młodym, międzynarodowym zespole.
  • Chęć podróżowania po Polsce.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Wiedza funkcjonalna
  • Doświadczenie z systemami ERP i podstawowymi procesami biznesowymi.
  • Środowisko Microsoft (Windows, IIS, SQL-Server).
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu.
  • Pomocna jest znajomość procesów produkcyjnych w branży obróbki blach.
  • Podejście zorientowane na klienta.