kandydatów

Etat Programista C/C++

Firma: Lantek Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Firma Lantek jest światowym liderem w zakresie oprogramowania dla firm produkujących części z blachy, rur i profili.

Firma powstała w 1986 roku w Hiszpanii. Obecnie 20 oddziałów hiszpańskiej firmy Lantek na całym świecie  obsługuje  ponad  20 000  klientów w ponad 100 krajach. Biuro Lantek Polska powstało w Katowicach w 2006 roku. Kilkunastoosobowy zespół zajmuje się współtworzeniem i rozwijaniem oprogramowania CAD/CAM, a także wsparciem technicznym klientów w Polsce i zagranicą.

Aby  utrzymać  wysoką  pozycję  firmy  na rynku oraz wysokie tempo rozwoju każdego roku firma Lantek stara się pozyskać kilku zdolnych, ambitnych oraz chętnych do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności pracowników. Aktualnie poszukiwane są osoby, które chciałyby pracować w biurze w Katowicach na stanowisku:

Programista C/C++
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • współpraca z zespołami ds. wdrożeń we wszystkich oddziałach firmy Lantek na świecie celem dostosowania istniejącego oprogramowania do potrzeb klientów
  • dodawanie nowych funkcjonalności do istniejącego oprogramowania
  • tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami klientów
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe o kierunku automatyka, informatyka, elektronika, matematyka lub podobne
  • umiejętność programowania (mile widziana znajomość języka C++)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym współpracę z oddziałami firmy na świecie
Oferujemy:

Firma Lantek oferuje szerokie możliwości rozwoju zawodowego, ciekawą pracę
w międzynarodowym zespole oraz konkurencyjne warunki wynagrodzenia odpowiednie do posiadanych umiejętności i kwalifikacji.