kandydatów

Etat Specjalista ds. wdrożeń systemów CAD / CAM

Firma: Lantek Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Firma Lantek, światowy lider w dziedzinie systemów CAD/CAM/MES/ERP dla sektora obróbki blachy.

Firma powstała w 1986 roku w Hiszpanii i od tego czasu zdobyła zaufanie klientów w ponad 100 krajach świata. Obsługa klientów realizowana jest obecnie przez kilkanaście oddziałów firmy zlokalizowanych w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej.

Biuro Lantek Polska powstało w Katowicach w 2006 roku i zajmuje się obsługą klientów w Polsce, a także współtworzeniem i rozwijaniem oprogramowania oraz wsparciem technicznym dla klientów na całym świecie.

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony klientów krajowych, poszukujemy zdolnych, ambitnych oraz chętnych do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności osób do działu wsparcia technicznego na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń systemów CAD / CAM
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania Lantek w siedzibie klienta,
  • wsparcie techniczne użytkowników oprogramowania Lantek,
  • szkolenia programistów CAD/CAM,
  • rozwiązywanie problemów, poszukiwanie rozwiązań, poznawanie nowych technologii,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe lub studenci będący w trakcie studiów o kierunku technicznym,
  • znajomość systemów operacyjnych Windows,
  • podstawowa znajomość baz danych SQL będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie z zakresu CAD/CAM, systemów ERP lub maszyn CNC będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • własny samochód mile widziany,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski do 50% dni roboczych.
Umiejętności i kompetencje
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientem,
  • umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana.
Oferujemy:

Firma Lantek oferuje możliwości rozwoju zawodowego, ciekawą pracę w międzynarodowym zespole, możliwość doskonalenia znajomości języków obcych oraz konkurencyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji, a także uwzględniające postępy w pracy i zaangażowanie.

Praca stacjonarna odbywa się od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00. Wyjazdy służbowe mają miejsce w dni robocze z pełnym pokryciem kosztów przez firmę.